O nas

Gosia

Filigranowy silnik o mocy Mustanga z napędem na dwie nogi. Niestrudzony poszukiwacz idealnych receptur. Dyplom magistra sztuk pięknych pozwala jej ubrać autorskie kompozycje w piękną formę, a wrodzone zamiłowanie do porządku budzi postrach Sanepidu (i reszty domowników).


Stanisław

Winny całego przedsięwzięcia dwudziestolatek. Jako student psychologii i frontman zespołu, z równą sprawnością rozplątuje zawiłości ludzkiego umysłu i kable od wzmacniacza. Jedyny członek rodziny, który zawsze ma pieniądze.


Maria

Najmłodszy, a zarazem najlepiej ubrany członek watahy. Autorka graficznych kostiumów i roślinnych grafik zdobiących produkty Manufarmy. Mistrzyni kreski – tej na powiece i na papierze.


Piotr

Pełna szalonych pomysłów głowa rodziny. Artysta rzeźbiarz, specjalizujący się w rzeczach niemożliwych. Robi zdjęcia, składa w całość i rzuca, wszystko w internety. Nas też składa gdy zachodzi potrzeba, na szczęście nie rzuca bo przy sile i posturze Thora mogłoby się to źle skończyć.


Pola i Stanisław

Pierwsi testerzy produktów Manufarmy. Połowa duetu dzieli genotyp z resztą rodziny, druga - zainteresowania i niewybredny humor. Od lat zazdroszczą zwierzętom spokojnego życia, z radością przyjęli więc na siebie rolę królików doświadczalnych. Jeszcze żyją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl