O nas

Gosia

Filigranowy silnik o mocy Mustanga z napędem na dwie nogi. Niestrudzony poszukiwacz idealnych receptur. Dyplom magistra sztuk pięknych pozwala jej ubrać autorskie kompozycje w piękną formę, a wrodzone zamiłowanie do porządku budzi postrach Sanepidu (i reszty domowników).

 

Stanisław

Winny całego przedsięwzięcia dwudziestolatek. Jako student psychologii i frontman zespołu, z równą sprawnością rozplątuje zawiłości ludzkiego umysłu i kable od wzmacniacza. Jedyny członek rodziny, który zawsze ma pieniądze.

 

Maria

Najmłodszy, a zarazem najlepiej ubrany członek watahy. Autorka graficznych kostiumów i roślinnych grafik zdobiących produkty Manufarmy. Mistrzyni kreski – tej na powiece i na papierze.

 

Bartek

Niezniszczalny optymista. Przy nim niemożliwe wydaje się proste i osiągalne. Kocha swoją Marysię, którą nosi na rękach i deskę, którą zwykle ma pod pachą. Skleja w całość nasze etykiety i pakuje bezpiecznie wysyłki. Zawsze zadowolony. 

 

Pola i Wiktor

Pierwsi testerzy produktów Manufarmy. Połowa duetu dzieli genotyp z resztą rodziny, druga - zainteresowania i niewybredny humor. Od lat zazdroszczą zwierzętom spokojnego życia, z radością przyjęli więc na siebie rolę królików doświadczalnych. Jeszcze żyją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.